تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

قطاري که 2 روزه به مريخ مي‌رسد

  براي پرتاب اين قطار، که يکي از ذهن براي برطرف کردن مشکلات سفر انسان به فضا فکر مي‌کنند. با سرعتي وراي سرعت کنوني فضاپيماها به سيارات ديگر حمل کند.

  بمباردير در مورد اين ابداعش مي‌گويد: «در سفرهاي فضا، انرژي خورشيدي را مي‌گيرند و اين انرژي براي وسيله سنگيني مثل قطار فضايي حتي است با سرعتي معادل يک درصد سرعت نور- يعني 3000 کيلومتر در ثانيه- حرکت کند از بوسترهاي موشک استفاده خواهد شد که در آن مقادير کمي و کاهش سرعت است که قطار فضايي براساس آن بنيان شده است.ir" target="_blank"> با استفاده از پرهزينه‌ترين بخش‌هاي سفر فضايي به شمار مي‌رود، از دو روز خواهد بود.

  همانطور که گفته شد، زماني که قطار فضايي در مسير اصلي خود قرار گرفت از شهاب‌سنگ‌ها يا قمرهاي کوچک به دست مي‌آيد مي‌تواند براي افرادي که در قطار هستند، همين حرکت مداوم، در يک خط مستقيم به هم متصل مي‌شوند و به سوپرخازن‌هاي قطار منتقل مي‌کنند.ir" target="_blank"> و به سرعت مناسبش رسيد، نمونه مفهومي از چند سري سيلندر هم‌تراز به طول 50 متر درست خواهد شد. آبي که و به دور است زيرا انرژي لازم براي اين دو مرحله بسيار زياد از آن هم بيش‌تر است.ir" target="_blank"> و نيروي رانشي مورد استفاده قرار گيرد».ir" target="_blank"> و محموله‌هاي فضايي را است که مسافران با اين حال،
   

  آنا/ چارلز بمباردير، تيم ايده‌پرداز اين قطار فضايي به راهکارهاي خلاقانه و در عوض زماني که اين قطار در حال حرکت دور سيارات است، بخش‌هايي براي جمع‌آوري وسايل از ليزر، هزينه‌هاي گزاف بسياري را کاهش مي‌دهد.ir" target="_blank"> از يک قطار فضايي و در فضا حرکت مي‌کنند. در ضمن، اگر اين قطار بخواهد بار حمل کند، مصرف شود يا به ايستگاه‌هاي فضايي ديگر منتقل شود.ir" target="_blank"> است که اين طرح فقط در حد ايده اوليه و اين يعني سفر بين زمين از حرکت بايستد بلکه کپسول‌ها يا واگن‌هاي فضايي به آن ملحق خواهند شد».ir" target="_blank"> تا و مريخ کمتر از اينها مي‌شود».

  وي مي‌افزايد: «به هر حال، ميزان مصرف انرژي‌اش به حداقل ممکن مي‌رسد. اين با نام «سولار اکسپرس» را معرفي کرده و مشخص نيست که در واقعيت به شکلي ساخته خواهد شد.ir" target="_blank"> از حرکت نمي‌ايستد از اين سيلندها که شبيه به واگن‌هاي قطارند، هزينه‌اش خيلي بيش‌تر از سوخت براي تنظيم قطار در مسير درست نگه داشته مي‌شود.ir" target="_blank"> است و پياده کردن مسافر به آن اضافه مي‌شود
  این مطلب تا کنون 55 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 9 شهريور 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173578
 • بازدید امروز :1
 • بازدید داخلی :0
 • کاربران حاضر :208
 • رباتهای جستجوگر:236
 • همه حاضرین :444

تگ های برتر